INFORMACE PRO KAŽDÉHO

V enterii a ventio jsme jedna VELKÁ PARTA, napříč jednotlivými firmami, od přidavače na dohodu až po generála. A proto jsme připravili tento parťácký on-line prostor, kde si přijde na své opravdu každý. Pravidelně budete dostávat informace o aktivitách v holdingu i novinkách ve stavebnictví obecně. Chybět nebudou reportáže z našich staveb nebo zajímavé rozhovory se zaměstnanci na všech pozicích. I váš příběh se tady může objevit a inspirovat ostatní, nebo přitáhnout nové paťáky! Podívejte se na krátké video!

SPOLEČNÝ PROJEKT

Poznat se lépe navzájem, a ještě lépe pak táhnout za jeden provaz, i to je jeden z cílů VELKÉ PARTY. Proto na společném webu (nebo v aplikaci na mobilu) najdete i pozvánky na všechny možné odborné, společenské, kulturní i sportovní akce, které můžeme společně prožívat a si užívat, a následně také články o těch nejzdařilejších projektech. Něco se najde i pro nadšence kvízů a soutěží, přičemž na ty úspěšné budou čekat atraktivní odměny.

UKAZUJEME MOŽNOSTI

Celou širokou veřejnost, ať už jde o naše (potenciální) zákazníky a zaměstnance, nebo „jen“ o ty, kteří využívají naše stavby, chceme informovat o dění u nás. A třeba se i trochu pochlubit vším, co umíme, abychom pro ně byli tou příští volbou. Jakkoliv je naší parťáckou barvou oranžová, tak mládí má u nás vždycky zelenou. Studijní články, možnosti brigád, stáží i spoluprací na absolventských pracích, workshopy nebo exkurze, to všecko budeme v příslušné sekci nabízet nadějnému mládí i těm, kteří je na pracovní život připravují.

VYTVÁŘÍME PROSTOR

Jsme partou lidí, která stavbám dává život. Jsme VELKÁ PARTA a tohle je náš on-line prostor. Prostor, který můžeme společně sdílet, čerpat z něj inspiraci i informace a díky němuž se můžeme každý den utvrzovat v tom, že enteria a ventio má kromě ekonomického i profesní, kulturní a společenský přesah. Že vytváříme prostor, kam patříme a chceme patřit. Prostě VELKOU PARTU.