Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Školy | Velká Parta

Spolupráce pro školy a studenty

Školy a studenti

Získejte pracovní zkušenosti v holdingu enteria

V holdingu enteria si velmi dobře si uvědomujeme, kde se rodí talentovaní odborníci, kteří mohou v budoucnu doplnit naši partu.
I proto je pro nás spolupráce se školami a studenty klíčová.

Pro studenty, kteří mají zájem v rámci svého studia pracovat, získávat cenné zkušenosti a při tom si své studium užívat, nabízíme řadu možností od letní brigády, praxe, stáže až po první práci a následný kariérní růst. Staň se našim Parťákem.

Studuj, pracuj, užívej si

Formy spolupráce

Nabízené programy pro studenty a školská zařízení

Stáže

Stáže pro studenty středních škol

Pro středoškoláky, kteří chtějí poznat pracovní prostředí stavebních společností, máme připravené stáže na stavbě i v kancelářích. Mladých talentů si vážíme, za svou odvedenou práci tak samozřejmě dostaneš odměnu.

Praxe, která tě posune dál

Týden ve škole, týden u nás, anebo jednou za rok na dva týdny? Přihlas se k nám na praxi a už při studiu můžeš zvýšit svojí hodnotu na trhu práce. Získáš zkušenosti, zapadneš do party a ještě tě odměníme.

Získej naše stipendium

Nadějné studenty rádi podporujeme v jejich rozvoji. Přihláškou do stipendijního programu můžeš získat nejen finanční podporu při studiu. Staň se už ve škole součástí silného týmu.

Brigáda ve stavebnictví

Práce je u nás vždycky dost. Brigádou si u nás můžeš nejen vydělat peníze, ale také získat cenné zkušenosti ze stavebního oboru. A ty jsou k nezaplacení.

 

Přijďte se podívat na stavbu

Některé věci je třeba vidět naživo. Díky nabídce našich exkurzí máte jedinečnou možnost nahlédnout do procesu těch nejzajímavějších staveb z našeho portfolia.  

Odborné přednášky v rámci výuky

Náš profesionál z oboru uspořádá přednášku přímo ve vaší škole. Zajímá vás stavební právo, navrhování staveb, nebo konkrétní obor stavebnictví? Rádi přijedeme a ukážeme vám, jak to v funguje v praxi.

Máte zájem o spolupráci? Napište nám a my se Vám ozveme.

Žádnou pracovní pozici jste si nevybrali?

Pošlete nám životopis a my se vám ozveme

Poslat životopis

Nebo se nám ozvěte sami

+420 722 993 230
info@velkaparta.cz

(Dovoláte se nám ve všední dny mezi 8 - 16 h.)

Změnit používání Cookies.